Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Мистецтво кіно (2021) Кам'янець-Подільський короткометражний фільм про кіномистецтво

Про кіно
Опубліковано: 23 черв. 2022 р.
Підписатися
Вплив кіно на людину важко переоцінити. Кінематограф – це великий винахід, який справив величезний вплив на формування світогляду людини XX століття.

Причина існування кіно полягає в тому, що люди досі прагнуть пригод, захоплення, гумору, ризику та емоційних змін. Воно захоплює емоції людини, їй нав’язуються уявлення, які за глибиною переживання можна зарахувати до її власного досвіду.

Цивілізація розвивається і змінюється, принаймні у поверхневих особливостях, і тому прагнення постійного оновлення художніх засобів відповідає цим бажанням. Кіно забезпечує їм доступний і потужний шлях.

Кіно – найбільш «передовий» вид мистецтва, який за широтою охоплення дійсності і глибиною проникнення в неї, за силою впливу на глядача через зір і через слух перевершило інші мистецтва. Кінообраз розширив як сферу художнього освоєння життя, так і сферу нашого естетичного переживання. На екрані важко видавати себе не за того, хто ти є.

Але чи означає це, що перед нами правдиве мистецтво, що можливості реалістичного відображення життя безпосередньо закладені в його природі і що саме тут, завдяки високим досягненням сучасної техніки, мистецтво переступає ту умовну і разом з тим об’єктивно існуючу грань, яка відділяє його від життя, грань, яка і сьогодні залишається обов’язковою для всіх інших мистецтв, і діє у сфері безумовного, безпосередньо оперуючи формами самого життя.

Кіномистецтво - прояв впертого намагання людей приборкати час.
Якби людина жила лише у просторі, проблем би не було; якби з усіх моментів часу для людей існував лише теперішній, проблем би не було теж. Якби в людини було лише майбутнє, вона і з цим би впоралася.
Однією з головних видових ознак кіномистецтва є єдність просторово-часового відображення дійсності в її русі, в усій багатоманітності відношень та зв'язків. Це ідея «маленької людини», яка може зробити неможливе, ідея нашої цивілізації сьогодення.

Режисер: Андрій Заєць.
У ролях: Георгій Торяник, Дмитро Баб'юк, Павло Нечитайло.

Короткометражний фільм "Мистецтво кіно" створено навесні 2021 року під час локдауну в дуже обмежені строки без сценарію.

Студія незалежного кіно "energ1x Production"

#energ1xProduction #KamianetsPodilskyi #КамянецьПодільський #TheArtOfCinema #МистецтвоКіно #КінофестивальБруківка #Brukivkafest
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить