Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Слово і діло": політичний розшук і покарання на московії // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 16 черв. 2022 р.
Підписатися
🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/historywithoutmyths
Ставай нашим спонсором https://www.youtube.com/channel/UCXx3yVx9paWJ-BLZVqQ8CRQ/join
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

"Слово і діло" – це словосполучення наводило жах на підданих московських царів і російських імператорів у 17 – 18 століттях. Будь-кого могли піддати жорстоким тортурам, ув'язненню, засланню або стратити навіть за необачне слово, потрактоване як образа честі монарха. Про політичний розшук на московії та в Гетьманщині, розслідування справ "мазепинців" і Павла Полуботка, "рейтинг" найбільш критикованих у народі царів, імператриць і Гетьманів розповідає Андрій Бовгиря – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить