Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Святилище Істини 🇹🇭 Вхід тільки в будівельній касці, Паттайя, Таїланд

Подорожі
Опубліковано: 20 черв. 2022 р.
Підписатися
Святилище Істини є однією з найбільш відвідуваних туристичних визначних пам'яток Паттайї. Це храм, повністю зроблений з вирізьбленого вручну дерева. І так як він ще не завершений, я практично гуляла на будівництві. На вході у Храм Істини видають будівельну каску, щоб захистити голову від падіння шматків дерева. А ноги і плечі треба прикрити як при відвідуванні будь-якого діючого буддійського храму в Таїланді. Цікаво дізнатися, у чому ж істина? Сподіваюся, написи у храмі нам з цім допоможуть.

Цей архітектурний стиль походить із міста Аюттхая або Аютія, і якщо там є багато таких будівель, то я вже готова їхати туди у моїй наступній поїздці в Таїланд. Різні породи дерева, все включно із сходами і найменшими скульптурами вирізьблено із дерева вручну. Найвища точка храму 105 метрів, площа 2100 метрів квадратних, дата закінчення будівництва 2025 рік.

Паттайя - туристичне місто із пляжами, але саме ця будівля є найпопулярнішим місцем для відвідування, бо має багато цікавого на території 13 гектарів: озеро, човни, слони, традиційна музика, кафе і багато зелені. До Паттайї легко дістатися на автобусі із Бангкоку, саме це я зробила, щоб зустріти там новий 2022 рік. Але ж ви знаєте, що у Таїланді своє літочислення - з дня смерті Будди і зараз там 2565 рік (на 543 роки випереджає наш календар).

Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патреоном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримую невелику комісію.: https://www.booking.com/index.html?aid=1311508

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить