Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

БОЛГАРІЯ БЕЗ МОРЯ 🇧🇬 Чим цікаві Софія і Пловдив

Подорожі
Опубліковано: 8 серп. 2021 р.
Підписатися
Болгарія добре відома українцям чорноморськими курортами. Я відвідувала курорти Болгарії 3 рази, це були Сонячний Берег і Золоті Піски. І цього разу вирішила дослідити найбільші міста Болгарії: Софія та Пловдив. Обидва міста дуже зручні і гарно розвинені, мають історичні і культурні пам’ятки і я насправді дивуюся, чому я раніше так мало про них чула.

Столиця Болгарії Софія здивувала тим, що в ній центральна синагога, мечеть Бана Баши і важливі християнські церкви розташовані дуже близько одна від одної. Транспорт Софії настільки добрий, що у місті зовсім немає заторів. Багато парків і прогулянкових алей, доступні ресторани, музеї - все це робить Софію дуже комфортною для життя. Мені запав у душу ресторан Подъ Липите, яркому уже майже что років і де збиралися болгарські еліти ще з часів його заснування.

Тішить, що є зручне залізничне сполучення між містами Болгарії. Потяг від Софії до міста Пловдів зайняв 2,5 години і я була готова досліджувати античне місто Філіпополь, саме так раніше називався Пловдів. Римський античний амфітеатр, римський стадіон та античний форум, а ще фракійська фортеця і старе місто Пловдів із будинками у стилі болгарського відродження - все це не залишить байдужим любителів старовини. В античному амфітеатрі проходять щорічні фестивалі і сучасні концерти, і такий досвід точно вартий того, щоб відвідати Пловдив.

Болгарська мова схожа на всі інші слов’янські мови і в основі її алфавіту лежить кирилиця, творцями якої вважаються брати Кирило і Мефодій. Мову досить легко читати, хоч часом збивають з думки постійні тверді знаки ъ (ять), яких у ній більше ніж в інших мовах.

Ціни в Болгарії одні з найнижчих в ЄС і місяць життя в одному з міст обійдеться не дорожче ніж в Украіні. До прикладу, поїсти в ресторані можна за 5-7 євро, поїздка в транспорті 80 євроцентів, житло з кухнею на добу 20 євро.


Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патреоном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримую невелику комісію: https://www.booking.com/index.html?aid=1311508

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить