Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

NAVKA - Герої повертаються додому (Присвячена воїнам національної Гвардії України)

Музика
Опубліковано: 16 черв. 2022 р.
Підписатися
Пісня та кліп «Герої повертаються додому» присвячена всім воїнам Національної Гвардії України, що боряться за збереження української нації, бореться проти російської окупації.


Кліп був відзнятий ще в 2015 році, а пісня була написана в 2014 році після однієї із зустрічей наших воїнів, що повернулись з російсько-української війни. Кліп і пісня створені на основі реальних подій і розповідають про реальних героїв.
«Героі повертаються додому» - пісня насамперед про віру і любов, про героїзм і братерство. Герої в кліпі - щасливі і натхненні, готові до боротьби, а відтак і до перемоги.


Ми пам'ятатимем і вшановуватимемо кожного нашого українського героя, який віддав життя в боротьбі з московською ордою нелюдів! Але також ми безмежно віримо і молимось (кожен до свого бога), щоб наші герої повернулись додому живими! Бо разом нам ще відбудовувати нашу прекрасну Україну! І ми її відбудуємо! І розквітне вона! І всі будуть знати справжню історію України та її справжніх Героїв, а не тих, кого нам нав'язувала то Царська Росія, то СРСР, то РФ зі своїми засланими колаборантами!


Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці!
Слава Україні


Автор слів і музики - Марина Тимофійчук (NAVKA)
Режисер – Олександр Ткачук
Оператор – Іван Морараш
Postproduction – MAMAY media
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить