Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

БІЛА ВЕЖА — 8-й колір | ПРЕМ'ЄРА

Музика
Опубліковано: 6 берез. 2019 р.
Підписатися
БІЛА ВЕЖА презентує кліп на пісню «8-й колір»

Нещодавно гурт БІЛА ВЕЖА презентував власну версію легендарного хіта гурту Мотор’ролла «8-й колір».

Тепер музиканти презентують відеокліп на дану композицію, режисером якого стала кліпмейкер із Херсона Олена Гудкова, Born Vision Studio. Це вже третя спільна робота БІЛОЇ ВЕЖІ та Олени, яка до цього також була режисером відеокліпів «Посміхнись собі сама» та «Давай».

Максим Іващенко, фронтмен гурту БІЛА ВЕЖА: «Нам дуже подобається працювати з Оленою, оскільки вона завжди пропонує цікаві і оригінальні ідеї та сюжети. Цього разу їй також вдалося придумати цікаву інтерпретацію пісні «8-й колір», сповнену прихованих смислів та алегорій».

Зйомки кліпу відбувалися у Херсоні та тривали 3 дні. Для цього хлопці винаймали басейн, де доводилося працювати у нічний час з 23-ої години до 6-ої ранку. Головною візуальною лінією у відео є протистояння чорного і білого, в якому за словами режисера кожен побачить щось своє.

Олена Гудкова, режисер: «Головне - не сприймати все, що відбувається у кліпі, буквально. Символізм — ось мій метод. Хай кожен сам знайде для себе свою відповідь на те, про що йдеться у відео».

Музика - Сергій Присяжний
Текст - Тома Приймак
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить