Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Музика Жадан І Собаки feat. Юрій Гуржи Ребе

Переглядів: 72 901
Опубліковано: 25 січ. 2019 р.
Підписатися
В травні 2017 року харківська ска-панк-група Жадан І Собаки прибула на запрошення режисерки Вірляни Ткач до міста Нью-Йорк для участі у виставі Ярої Мистецької Групи "Тичина, Жадан і Собаки". Вистава йшла в легендарному театрі "Ля МаМа". Музиканти відіграли 12 шоу й отримали наприкінці року премію New York Innovative Theater Awards за найкращу оригінальну музику до театральної вистави (разом із Юліяном Китастим).

У проміжку поміж репетиціями та побутовим алкоголізмом харків'яни провадили знайомство з культурним життям Нью-Йорку, відвідуючи музеї, книгарні, собори та місця безкоштовного харчування безпритульних. Саме в процесі знайомства з культурним потенціалом північно-американського мегаполісу камера Вальдемара Клюзка й зафіксувала насичені собачі будні. Вийшло ненав'язливе домашнє відео, яким музиканти охоче діляться з вдячною публікою. Всім приємного перегляду.

Камера - Вальдемар Клюзко
Монтаж - Віталій Бронішевський
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить