Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ДУБРОВНИК 2021🇭🇷 Навала туристів, бар в стіні і враження від старого міста

Подорожі
Опубліковано: 11 жовт. 2021 р.
Підписатися
З першої секунди в Дубровнику забуваєш про кризу туризму чи пандемію, бо тут ніби нічого не змінилося. Тисячі туристів снують старим містом, їдять в ресторанах, говорять англійською, німецькою і ще десятками мов світу. Моє перше враження неоднозначне, трохи іншим уявляла собі Дубровнік, але я не розчарована, місто заслуговує всієї цієї уваги, хоча не впевнена, що туристи заслуговують таких цін. Ціни в Дубровнику явно завищені і по можливості я уникала їсти чи купувати щось в старому місті.
В окремому відео я ділюся як мені вдалося зекономити і де раджу зупинитися, щоб не переплачувати в Дубровнику https://www.youtube.com/watch?v=H4brdt6OgZs

Старе місто Дубровник огороджене товстим муром, за межами якого пришвартовані човни і осіли продавці екскурсій, на виступі скелі притулилися незвичні бари, на причалі купаються туристи, місцеві діти голосно наздоганяють м’яч. Будинки однакового кольору, вежі церков, мощені вулички і середньовічні площі створюють казкову атмосферу. Треба бути готовими багато ходити сходами і часом заблукавши шукати шлях до однієї з площ системою вузеньких вуличок. А з іншого боку, з дороги або з води старе місто виглядає ще більш казково - як фортеця, оточена блакитною водою і будиночками з теракотовими дахами. Дубровник називають «перлина Адріатики» і через красу і, мабуть, через важливість порту для торгівлі. І поки я обирала чи брати екскурсію на острів або просто прогулянку морем, точно вирішила не переплачувати за вхід і прогулянку вздовж муру. Я б сюди поверталася щоб посидіти з морозивом за муром і подивитися на човни і черепичні дахи, але для прогулянок всередині старого міста треба мати витримку до галасливих туристів. Вгадаєте, з якої країни найгучніші були?

Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патреоном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримую невелику комісію: https://www.booking.com/index.html?aid=1311508

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить