Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ДОМІНІКАНА, ЯКУ НАМ НЕ ПОКАЗУЮТЬ 🇩🇴 Самостійна подорож українки, сміття, ґуаґуа, дикі пляжі

Подорожі
Опубліковано: 4 лип. 2021 р.
Підписатися
Домініканська республіка - це найвідоміша країна на карибських островах, а її пляжі отримують більше туристів ніж всі інші курорти разом взяті - Карибське море і справді варте такої уваги, та і готельна інфраструктура, кажуть, дуже хороша.

Домінікана асоціюється у всього світу із містом Пунта Кана і крім декількох виїзних екскурсій недалеко звідти, у більшості немає можливості побачити справжню країну, відчути як живуть звичайні домініканці, що їдять, де купаються. Я не маю ніякої вигоди чи інтересу прикрашати будь-що, не користуюся пакетними турами і не співпрацюю з турагенціями. Цього разу я вирішила показати у відео темні і світлі сторони Домінікани, бо всі країни мають і щось прекрасне, і відштовхуюче. Це вийшло нескладно, треба лиш тримати при собі телефон чи камеру і не боятися від‘їхати трохи далі від курорту чи столиці.

Пунта-Кана ж є в іншому відео, де я показую, як самостійно організувати туди поїздку, зняти житло і їсти у місцевих або готувати вдома. Гляньте, щоб знати, які є альтернативи пакетним турам в Домінікану і якщо і досі вірите, що поза готелем Пунта Кана небезпечна https://youtu.be/YZuxzsvldB0

З Пунта-Кани я поїхала на зручному автобусі до столиці Санто Домінго, переночувала і продовжила дорогу на іншому автобусі до міста Барахона.

Із Барахони я уже їхала на маршрутці, яку тут називають ґуаґуа, і саме між Барахоною і моєю кінцевою точкою, містом Педерналес, розташований найкрасивіший пляж Домінікани Лос Патос (у перекладі «качки»).

Педерналес мені здався найбільш автентичним містечком, а через близькість до Гаїті там ще й було багато військових і патрулів на дорозі. І там зі мною трапився пустий красивий пляж, про який я мріяла усі ці тижні в Домінікані. Як бачите, квиток чи тур у місто Пунта-Кана не гарантує гарний відпочинок, бо половину року там сезон ураганів, і то дощі, то водорості, а в інший сезон дорого, та і між лежаками ніде яблуку впасти.

І хоч я фанатка самостійних подорожей, я зовсім не переконую, що у всіх так само легко вийде проїхатися на автобусі із Сходу на Захід країни до кордону з Гаїті і так само безпечно повернутися назад. Але мій досвід був приємним і навіть тиснява у ґуаґуа і багато сміття вздовж дороги не зіпсували мою поїздку.

Після відвідування провінційних міст Педерналес і Барахона, я повернулася в столицю Санто-Домінго і мала декілька днів на дослідження столиці. Як виявилося, це перше місто в Америці, засноване європейцями. Найстаріше місто Америки має найстарішу фортецю, найстарішу церкву, вулицю і взагалі рекомендую подивитися Зона Колоніал і поїсти там традиційні страви мофонго і ла бандера домінікана.

Окреме відео про Санто-Домінго показує саме історичну спадщину Домінікани, трохи про Колумба та будівлі старіші за 500 років https://youtu.be/8UzygbSE5vY

Я помітила деякі дивні речі, які поки що не можу пояснити. Місцеві практично не купаються на пляжах, але ж увесь острів оточений Карибським морем і Атлантичним океаном. І чи їм того моря забагато, чи не мають часу - невідомо. У дешевій маршрутці всі пасажири їхали чистенькі, багато в білому одязі, з дорогими смартфонами, а жінки з ідеальними манікюрами. При цьому в Барахоні та Педерналес більшість будинків виглядали простенькими, та і ресторанів дорогих не було. Дуже важко хоч якось оцінити матеріальний стан людей, всі виглядають і поводяться як рівні, за винятком деяких дітей, що просять гроші у туристів. В Домінікані точно є проблема зі сміттям і викидання упаковок з вікна авто чи маршрутки мене дуже обурило, бо потім куди б я не йшла, сміття не вдавалося уникнути. Виглядає, що і мігранти з Гаїті - велика проблема Домінікани, скоріш за все саме нелегальні, бо я зустріла декількох уродженців Гаїті зі знанням трьох мов і хорошими роботами.

Я розумію, що за 3 тижні все не відчуєш, але сподіваюся мені вдалося передати враження і показати як виглядає Домінікана очима українки.

Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патроном https://www.patreon.com/tanyakudryashka

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить