Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Віртуальний музей російської агресії (тизер)

Цікаве
Опубліковано: 13 жовт. 2021 р.
Це перший в Україні інтернет-портал про ключові події та злочини, скоєні під час окупації Російською Федерацією територій України – Криму та частини Донецької і Луганської областей.

Ресурс містить найрізноманітніші дані українською та англійською мовами: свідчення очевидців, архівні джерела, усноісторичні джерела, інформацію ЗМІ, рішення та резолюції міжнародних організацій, фото та відеоматеріали. Уся інформація є достовірною, об’єктивною та базується на даних, підтверджених офіційними українськими та міжнародними організаціями.

Інтернет-портал на сьогодні містить інформацію про ключові події з початку окупації Криму в лютому 2014 року, а також інформацію про конкретних осіб й основні сфери, на які вплинула окупація частини території країни за ці роки. Надалі ресурс наповнюватиметься інформацією про розв’язання Російською Федерацією війни на Сході України.

Презентація Віртуального музею російської агресії відбудеться 19 жовтня 2021 року в Мистецькому Арсеналі (Київ, вул. Лаврська 10-12). Початок об 11:30.

Акредитація ЗМІ обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/xcbzesdGcXrGZzRk7.

Реєстрація учасників від громадськості обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/E5uxWR6GcKyr42XLA до 9:00 15 жовтня 2021 року.

У зв’язку з обмеженням місць та карантинними вимогами присутність можлива лише після підтвердження від організаторів. Організатори залишають за собою право відмовити у присутності на події.

Трансляцію презентації можна буде подивитися на цьому ютуб-каналі.

Інтернет-портал Віртуальний музей російської агресії створено спільними зусиллями Українського інституту національної пам’яті, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Офісу Генерального прокурора, прокуратури АР Крим та міста Севастополя, Міжнародного фонду “Відродження” та Центру дослідження безпекового середовища “Прометей”.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить