Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Полковник Андрій Мельник: в тіні Бандери й Коновальця // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 10 груд. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Степан Бандера: провідник нації чи агент спецслужб? 👉 https://youtu.be/vI922eS6T7Q
🔸 Євген Коновалець: від січового стрільця до вождя українських націоналістів 👉 https://youtu.be/mEmZxVjMsas

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Андрій Мельник – голова ОУН, який залишився в тіні таких постатей, як Симон Петлюра, Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич. Попри те, що переважну частину свого життя Мельник присвятив боротьбі за незалежну й соборну Українську державу, на Батьківщині про нього знають дуже мало. Які політичні погляди він сповідував і яким бачив майбутнє України, як ставився до Бандери та розколу ОУН на дві фракції, чи справді активно співпрацював із гітлерівською Німеччиною та чому нацисти звільнили Мельника з концентраційного табору Заксенгаузен? Розповідає доктор історичних наук, професор Іван Патриляк.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить