Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Скляний посуд археологічного комплексу пізньоримського часу – доби Великого переселення народів

Цікаве
Опубліковано: 4 груд. 2021 р.
Підписатися
Мова доповіді російська. Перепрошуєм за незручності.
В доповіді розглянуто технологічні прийоми, що використовувалися при виготовленні та декоруванні скляного посуду з археологічного комплексу Війтенки, з урахуванням можливих аналогій даним прийомам.
Щепаченко Владислав Ігоревич - аспірант кафедри історіографії, джерелознавства і археології Харківського Національного університету ім. Каразіна. Наукові інтереси: археологія римського часу та доби Великого переселення народів, скляні вироби в черняхівській культурі.

Раз на два роки Межибізька фортеця гостинно приймає наукове зібрання фахівців з археології римського часу та раннього середньовіччя.
Тема цьогорічної зустрічі – «Імперії та варвари». Дослідники з провідних наукових центрів України, а також фахівці з Польщі, Німеччини, Білорусі, Болгарії, Великобританії, обговорюватимуть різноманітні аспекти контактів Римської імперії та її ранньосередньовічного продовження, Візантії, з народами, що межували з цими державами, насамперед – мешканцями Східної та Центральної Європи, сарматами, германцями, слов’янами.
Доброю традицією цих конференцій стало поєднувати наукову дискусію з вшануванням видатних дослідників, які зробили вагомий внесок у вивчення археології та історії І тис. н.е. Цьогоріч конференція присвячена пам’яті доктора історичних наук, археолога-славіста Олега Михайловича Приходнюка.


💸Стати нашим патроном: https://www.patreon.com/wildfoxfilm
5168 7456 0818 4880 - Master Card (ПриватБанк)
5363 5420 1076 4505 - VISA (ПриватБанк)

💙Фейсбук - https://www.facebook.com/wildfoxfilm

#Ukrainian_history #Wild_Fox_Film
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить