Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Римські військові дипломи на території Південно-Східної Європи. Частина ІІІ: продовження триває

Цікаве
Опубліковано: 28 листоп. 2021 р.
Підписатися
Доповідає Надвірняк О.В. В доповіді представлені результати моніторингу неверифікованих археологічних джерел з інтернет ресурсів. Категорія предметів моніторингу — фрагменти римських військових дипломів з території України. До кожного фрагменту наводиться можливе прочитання та датування.
Мова доповіді українська.
Автори: Надвірняк О.В. (Хмельницький), Погорілець О.Г. (Меджибіж), Холдер П. (Манчестер), Надвірняк О.О. (Київ).

Надвірняк Олександр Васильович – науковий співробітник ДІКЗ «Межибіж».; Погорілець Олег Григорович– директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж»; Холдер Пол — PhD; Надвірняк Олександр Олександрович - магістр археології.

Раз на два роки Межибізька фортеця гостинно приймає наукове зібрання фахівців з археології римського часу та раннього середньовіччя.
Тема цьогорічної зустрічі – «Імперії та варвари». Дослідники з провідних наукових центрів України, а також фахівці з Польщі, Німеччини, Білорусі, Болгарії, Великобританії, обговорюватимуть різноманітні аспекти контактів Римської імперії та її ранньосередньовічного продовження, Візантії, з народами, що межували з цими державами, насамперед – мешканцями Східної та Центральної Європи, сарматами, германцями, слов’янами.
Доброю традицією цих конференцій стало поєднувати наукову дискусію з вшануванням видатних дослідників, які зробили вагомий внесок у вивчення археології та історії І тис. н.е. Цьогоріч конференція присвячена пам’яті доктора історичних наук, археолога-славіста Олега Михайловича Приходнюка.

💸Стати нашим патроном: https://www.patreon.com/wildfoxfilm
5168 7456 0818 4880 - Master Card (ПриватБанк)
5363 5420 1076 4505 - VISA (ПриватБанк)

💙Фейсбук - https://www.facebook.com/wildfoxfilm

#Ukrainian_history #Wild_Fox_Film
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить