Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Обробіток кукурудзи БЕЗ оранки! Мінералізація! Гусеничний John Deere із культиватор Bednar Actros

Опубліковано: 27 листоп. 2021 р.
Підписатися
Сьогодні я завітав в господарство, що закінчувало обробляти поле після збирання кукурудзи. Причому рештки не заорювались в грунт, а перемішувались на глибину до 30 см культиватором Bednar Actros, який окрім дисків має лапи. Агрегат працював із 320 сильним трактором John Deere 8320RT.
Оскільки господарство ТОВ АФ Агротехнологія Плюс обробляє землі на Кіровоградщині, де зона ризикового землеробства було вирішено перейти на безвідвальний обробіток грунту, щоб не закопувати рослинні рештки на велику глибину де не відбуваються процеси мінералізації органіки та їх розклад - вони там просто зберігаються до кращих часів...
Також, вдалось оглянути новий зерносушильний комплекс (елеватор), який працює на зрідженому газу пропан-бутанової суміші.

На YouTube каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек Letyshops за покупки в інтернеті та 50 грн. при першій покупці https://letyshops.com/ua/winwin?ww=4166247

#грунт #bednar #SergiiLegostaev #АгроцеПросто #трактор #агробизнес #сільськегосподарство #фермерство
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить