Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як самостійно зареєструвати РРО для ФОП ● Бухгалтер Zrobleno

Опубліковано: 30 листоп. 2021 р.
Як зареєструвати #РРО для ФОП 2022 та яку звітність по ньому подавати? До нас приходить багато запитів від #ФОП щодо реєстрації #ПРРО і майже кожен з клієнтів дивується, що все це не так складно. Поясню - деякі спеціалісти, і їх більшість, на хайпі виставили ціни у 5-10 тисяч гривень за реєстрацію, що підходить не всім підприємцям. Сьогодні я покажу, як його реєструвати самостійно...

Ще відео на цю тему:
👉 Обов'язкове застосування РРО / ПРРО для ФОП❓ → https://youtu.be/FbENiB0tNEA
👉 Приватбанк масово блокує рахунки❗️ За що❓ → https://youtu.be/4IDTouJN0LM
👉 Відмивання грошей ● ПДВ, ОФшори та митні каруселі → https://youtu.be/QI5D67zNBX8

🕒 0:00 — Вступ #Zrobleno
🕒 0:33 — Як зареєструвати ПРРО
🕒 3:12 — Що важливо знати про РРО
🕒 3:24 — Звітність за РРО
🕒 3:41 — Висновки

❗️ Консультація Бухгалтера Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
👀 Зацініть Instagram — https://instagram.com/zrobleno_buhgalter
🧑🏻‍💻 Клацніть на сайт — https://zrobleno.com/

Сьогодні я покажу, що потрібно для реєстрації РРО. Ну а якщо щось не буде виходити - можна буде звернутися за послугою до нас, вартість буде більш демократична.

Отже зареєструвати програмний РРО ви можете в електронному вигляді через електронний кабінет. Нікуди ходити не потрібно.
Реєстрація ПРРО проводиться на підставі заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою 1.
Було б несправедливо цю тему розглядати теоретично, тому пропоную одразу перейти до практики і разом заповнити даний звіт про реєстрацію програмних рро. Увага на екран.
Заходимо в електронний кабінет, ведення звітності, у нас зараз 2021 рік, листопад. Обираємо категорію “запити”, заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій.
Тепер, переходимо до самого звіту:
У розділі Дія обираємо “Реєстрація”
Там де “Дані щодо суб’єкта господарювання”, вказуємо ПІП та податковий номер або паспортні дані, а для платників ПДВ - ІПН.
Далі - “Дані щодо господарської одиниці” (це місце, де провадиться Ваша діяльність), заповнюємо:
ідентифікатор об'єкта оподаткування (для цього необхідно подати повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність)
У разі відсутності господарської одиниці, ФОП єдиноплатники проставляють нулики, а в полі КОАТУУ вказують адресу місцезнаходження.
назва господарської одиниці (це назва Вашого магазину чи іншого місця)
адреса розміщення господарської одиниці - та адреса, де будете використовувати ПРРО
наступну графу заповнюють не всі,тільки у випадку, якщо ви є учасником платіжної системи, тоді ви маєте вказати назву вашої платіжної системи.
Четвертий розділ “Дані щодо ПРРО”. Зазначаєте:
тип програмного РРО (стаціонарний, пересувний, каса самообслуговування або інтернет торгівля)
після чого, назву вашого програмного рро та локальний номер. Фіскальний номер вказувати не треба.
Наступний розділ створений для запобігання незрозумілостей під час відсутності зв'язку між вашим прро та сервісом контролюючого органу. Тут ви маєте вказати чи зможе ваш прро здійснювати розрахункові операції без зв'язку чи ні. Обираєте:
не здійснюються
прро може працювати офлайн
та можливість застосування резервного прро.
Для розуміння, дані щодо назви господарської одиниці,адреса розміщення, назва та локальний номер прро будуть відображатися у фіскальному чеку, який ви надаватимете клієнту.
В останньому розділі, обираєте підписанта, для ФОП це тільки може бути сам підприємець.
і все, підписуєте заяву електронним ключем і надсилаєте на обробку.
Ваша заява прийнята, тепер ви можете спокійно користуватися касою.

Які є важливі моменти у використанні РРО?
В ході користування РРО важливим є створення щоденних z-балансів. У випадку не створення z-балансів тягнеться штраф від 85 до 170 гривень.

Чи треба заповнювати якусь додаткову звітність РРО?
На щастя, ніяку звітність по РРО подавати не треба. Додатковим є тільки те, що під час подання декларації вам необхідно буде враховувати не тільки дані виписок з банківських рахунків, а і дані z-балансів з вашого рро чи прро.

Висновок: обов'язкове введення рро може вас трішки налякати, так як це щось нове, а нове завжди лякає. Але запевняю вас лякатися - не варто. Так, у користуванні рро є багато підводних каменів і незрозумілостей, але ми допоможемо вам зі всім розібратися. Вам необхідно тільки підписатися на наш канал, щоб не пропустити нові відео, як легше вести бізнес.
Реєстрація РРО
#Бухгалтер Zrobleno
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить