Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Битва переходів: підземний VS наземний

Влоги
Опубліковано: 24 листоп. 2021 р.
Підписатися
23 мільйони «закопають» під землю: в Маріуполі реконструюють підземний перехід за солідну суму. Але чи дійсно він стане після цього доступним?

Помандруємо в часі та просторі від 2016 до 2021 року. Сідайте в ДеЛоріан 🚗

Як перейти дорогу людині, яка користується кріслом колісним: Дмитро Щебетюк та Юлія Ресенчук простих шляхів не шукають 😉👮 Скільки людей користуються підземним та наземним переходом — побачите самі з висоти пташиного польоту 🐦 Та чому підйомники в «підземках» — це сумнівна зручність для всіх?

👉 Коли у світі облаштовують наземні переходи, Україна все ще «ховається» під землю. Якщо слідувати світовій тенденції розвитку міст, то повинно бути враховано три компоненти:

🧡 Перший — інклюзія. Коли транспортна система комфортна для всіх членів суспільства, попри його доходи, стать і походження. Замість цього підземки створюють проблеми для маломобільного населення.
💚 Другий — екологічна привабливість. На будівництво переходу витрачається багато матеріалів, а це недоцільно з точки зору викидів під час виробництва матеріалів і під час будівництва самого переходу.
💙 Третій — економічна доцільність. Вартість реконструкції маріупольського підземного переходу — 23 мільйони гривень, а створити наземний перехід обійдеться в десятки разів дешевше.

👉 Як думаєте, чи виправдає підземний перехід в Маріуполі усі сподівання? Та що зазвичай обираєте ви: підземний чи наземний перехід?
За кадри міста Києва з висоти та цікаві факти дуже вдячні Олександр Гречко.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить