Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Українські жінки в боях за Батьківщину 1914–1921 // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 21 січ. 2022 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Акт Злуки - від Соборності до краху держави 👉 https://youtu.be/pATGCNPRzjU

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/historywithoutmyths
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

У період Першої світової війни та Української революції багато жінок пліч-о-пліч із чоловіками стали до боротьби за самостійність і соборність України. Воячки, повстанки, розвідниці, санітарки, сестри-жалібниці, канцеляристки – ось далеко неповний перелік жіночих ролей на фронті та в тилу. Олена Степанів, Софія Галечко, Ганна Дмитерко, Ольга Підвисоцька, Люся Гурська, Ольга Басараб, Світлана Харченко, Маруся Соколовська, Харитина Пекарчук, Христина Сушко – ці імена героїчних українок нарешті повертаються із забуття. Розповідає Тетяна Швидченко – кандидатка історичних наук, очільниця освітньої організації “Експертний корпус”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить