Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Росіяни, євреї, поляки та інші: неукраїнці в Українській повстанській армії // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 6 січ. 2022 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Бандерівці у вермахті: за що воювали “Нахтігаль” і “Роланд”? 👉 https://youtu.be/97H0Frjpt5k

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

УПА складалася не лише з українців, але й з представників щонайменше 34 інших націй. Понад 1000 неукраїнців служили в лавах українських повстанців. Окремі національні відділи в УПА були створені з азербайджанців, узбеків, вірмен. Звідки іншонаціональні вояки приходили до повстанців, як ідеологія націоналізму узгоджувалася зі співпрацею з іншими націями та як складалися стосунки між іноземцями й українцями в УПА, що відомо про долю іншонаціональних повстанців після завершення німецької окупації України? Розповідає історик Ігор Бігун – редактор веб-сайту “Історична правда”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить