Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

😲 ОФІЦІЙНА НАУКА ПРИХОВУЄ! Як роспропаганда використовує фейки про Україну // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 24 груд. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Квантова філологія. Чи справжня Велесова книга? 👉 https://youtu.be/njFa9ICAmq0

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Сильномир, Лебедян, Сережень, Радогощ, Откар, Пірагаст, Бравлин – чи мають ці імена стосунок до історії України? Чи можна користуватися “Велесовою книгою” як історичним джерелом і звідки виник список “правителів України” з 319 по 882 роки, що отримав тисячі репостів у соціальних мережах? Євген Синиця (кандидат історичних наук, доцент кафедри археології та музеєзнавства історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка) розповідає – що може статися, коли жарт сприймають всерйоз і як російська пропаганда використовує фейки про Україну в своїх інтересах.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить