Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як відмінити реєстрацію ПРРО ● Консультація Бухгалтера Zrobleno

Опубліковано: 24 лют. 2022 р.
Як відмінити реєстрацію #РРО для ФОП❓ Це може Вам знадобитися не тільки для закриття #ФОП, а і через такі причини як помилкова реєстрація - так, дійсно багато підприємців коли навчалися реєструвати #ПРРО самостійно - зареєстрували його декілька разів...

Ще відео на цю тему:
👉 Чи потрібен чек при роботі з платіжними системами❓ → https://youtu.be/_WvQK31zRFI
👉 Штрафи за РРО для ФОП знизять та відтермінують → https://youtu.be/ewXZxO1WZnA

Форма 1-ПРРО: → https://docs.google.com/document/d/1sZdT7fHer-r7kkLYF2rUgJxZ4FUBCMzQg0NWifMQXaA/edit?usp=sharing

❗️ Консультація Бухгалтера #Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
😈 Читайте Telegram канал — https://t.me/Zrobleno_buhgalter
🧑🏻‍💻 Клацніть на сайт — https://zrobleno.com/

Також, напевне, найрозповсюдженішою помилкою є реєстрація РРО тоді, коли підприємцю його встановлювати взагалі не потрібно. Таке також буває, що відповідальні підприємці зареєстрували ПРРО зазделегідь, щоб проводити по ньому абсолютно всі оплати, а потім вже зрозуміли, що їм пробивати нічого і РРО не потрібен. І як би нічого страшного в тому, що РРО зареєстровано, немає, але його все одно прийдеться знімати з реєстрації перед закриттям ФОПу, тому краще навести лад до того, як ФОП доведеться закривати, щоб потім можна це було зробити за 2 хвилини. До речі, про те, як ФОП закривати без проблем та інші корисні поради ми публікуємо в нашому телеграм каналі без зайвих слів та цензури.

Отже порядок скасування реєстрації ПРРО встановлений в розділі III Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій. Реєстрація ПРРО діє до дати скасування реєстрації ПРРО, яку проводять шляхом виключення його з реєстру ПРРО та закриття фіскального номера, який не підлягає використанню надалі.

Скасування реєстрації ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО. Якщо Ви реєстрували ПРРО через електронний кабінет - Ви вже зустрічали цю заяву. Але якщо Ви скористалися всіми благами цивілізації та зареєстрували ПРРО за три кліки через сам ПРРО, то побачите її вперше. В дописі під відео я залишу посилання на заяву, її можна скачати та заповнити самостійно. В принципі, заповнюється все те ж саме, що і на реєстрацію, але ставиться позначка «Скасування реєстрації». Ось і вся відмінність.

Потім заява або роздруковується і подається в паперовому вигляді в податкову за місцем реєстрації, або ж її можна подати через електронний кабінет платника податків, підписавши ключем електронно-цифрового підпису.
Коли заява приймається - Ваш ПРРО знімається з реєстру і на ФОПі його офіційно немає. Нічого складного.

Якщо щось не виходитиме - Ви завжди можете написати нам за посиланням під цим відео і ми допоможемо.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить