Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Українці у військах СС: дивізія “Галичина” без героїзації та демонізації // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 28 січ. 2022 р.
Підписатися
Українські юнкершафти : підготовка українського офіцерського корпусу у військових СС і їхня служба в дивізії “Галичина” 👉 https://mandrivets.com/catalog/rezonans-vidannja/ukraina-nevidoma-militarna/ukrayinski-yunkershafty-pidgotovka-ukrayinskogo-ofitserskogo-korpusu-u-vijskovyh-ss-i-yihnya-sluzhba-v-dyviziyi-galychyna.html?fbclid=IwAR1NfnLlYEC2sqYhBC73IkJm1jSWswQnW7AVPfSdx8nWM8tyNUP-1ksF8Nk

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Бандерівці у вермахті: за що воювали “Нахтігаль” і “Роланд”? 👉 https://youtu.be/97H0Frjpt5k

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/historywithoutmyths
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

Найсуперечливіша тема нашої історії – участь українських добровольців у військах СС. Насамперед, у 14-тій гренадерській дивізії “Галичина”. Що спонукало українців масово вступати до її лав – адже відповідні заяви подали 82 тисячі осіб? Чи були українці членами СС, складали присягу Адольфу Гітлеру та здійснювали військові злочини? Зрештою – як сталося, що дивізія військ СС “Галичина” перетворилася на 1-шу Українську дивізію Української національної армії? Розповідає військовий історик, кандидат історичних наук Роман Пономаренко.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить