Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ІСТОРІЯ КАЗАХСТАНУ. Казакстан чи Казахстан? | Історія України від імені Т.Г. Шевченка

Цікаве
Опубліковано: 30 січ. 2022 р.
Підписатися
Радимо подивитись:
Історія України за 10 хвилин - https://www.youtube.com/watch?v=zNFUqradyV4
Найтемніша пляма в історії України! - https://www.youtube.com/watch?v=WOmw9begJzQ

Підтримати канал на Патреон: https://www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA823052990000026000026230147 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: http://bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: https://t.me/addstickers/imthsh

Україна і Казахстан лежать далеко одне від одного і не мають спільного кордону. Але, як не дивно, при цьому мають багато спільного. Ну хоч би те, що досить довго ми були колоніями однієї імперії – Російко-Радянської. Крім того на території Казахстану лежить частина так званого Жовтого клину – українського анклаву на Південному Приураллі, тому в країні живе понад сімсот тисяч українців. Ну і Шевченко, якого казахи, до речі, вважають своїм. Ні, не поетом, а художником. І, щиро кажучи, мають для цього підстави. Словом, настав час поговорити про Казахстан та його зв’язок з Україною – не лише політичний, але й історичний та великою мірою сакральний.
І почнемо з географії. Казахстан і справді може вважатися європейською країною, бо частина його території розташована над Каспійським морем західніше річки Емба. Ну звісно, більшість території – це Азія, але Туреччина, наприклад, теж переважно лежить в Азії, проте це не заважає їй грати у першостях Європи завдяки території західніше Босфору.

Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить