Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Дземброня - найвище село в Україні, з неймовірним виглядом, а людей тут майже не залишилось!

Подорожі
Опубліковано: 16 трав. 2021 р.
Підписатися
Експедиція в село Дземброня 25 лютого 2020 року! Мало було таких пригод, коли я не міг злетіти дроном через сильний вітер! Це одна з них, місцями нас просто здувало вітром, ураган кожної хвилини посилювався, і ми не знали що робити, бо кожна хата зачинена! Найгарніше село на гуцульщині пустує, залишилось жити тут тільки 40 сімей в центрі, а хуторами вже нікого немає!
Село Дземброня одне з найвисокогірніших в Україні! Відкривається звідси вражаючий вигляд на всю Чорногору, скелі Смотрича та Вухатого каменю можна розглянути від а до я! Особливо сподобадись вигляди тоді, коли в селі вже літо, а на Чорногорі ще зима! Цей контраст сміливо можна порівняти з альпами! І знову весь лютий 2020 був без снігу і зима почалась в березні, як і в цьому році! Клімат з кожним роком все більше вражає, зима переходить в літо, а весни тепер немає!
Дуже жаль, що більшість хатинок в Дземброні вже давним-давно пустують! Люди продали свої ділянки, і в 2010 році мав будувптись найбільший лижний курорт та підйомник на Вухатий камінь та Смотрич! Через лобіювання інтересів дехто не дозволив цьому відбутись, викупивши всю електронну енергію в Західній Україні!
Навіть не знаю, чи хотілось би бачити цей курорт чи ні, вроді би і розвиток туризму, але стільки лісу порізали би та природу би знищили... А як думаєте чи, потрібен тут лижний курорт? В селі зараз живе тільки пару людей, і як жаль, що мало хто тепер може розповісти про це автентичне поселення серед кремезних гір!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить