Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Корисні звички для дітей на кожен день 📃 Слушні поради дітям 🤗

Опубліковано: 17 трав. 2021 р.
Корисні звички для дітей є складовою здорового способу життя, прищеплюючи дитині правильні звички, ми знижуємо ймовірність появи у неї шкідливих. Найкращим методом закріпленням корисних звичок є цікаві та мультяшні відеоматеріали, де важлива інформація сприймається легко навіть з ранного віку. AudioMama підготувала для батьків та їхніх дітей пізнавальне відео про корисні звички, яке допоможе у вихованні маленьких хлопчиків та дівчаток.

Корисні звички наших дітей - це їхнє щасливе майбутнє.

Пізнавайте світ разом з AudioMama!

Багато звичок, корисних та шкідливих, формуються ще в дитинстві, і впливають на життя, стан здоров'я, взаємини з іншими людьми та успішність наших дітей. А це означає, що батькам слід з перших років і навіть місяців життя дитини дбати про формування у неї корисних звичок.
Завдання батьків, вчителів та вихователів - навчити дітей берегти здоров'я та вести правильний та здоровий спосіб життя. А найкращим помічником стануть корисні звички. Вони супроводжуватимуть дитину протягом життя. Отже, які ж корисні звички необхідні дитині?

Читати "Корисні звички" повністю онлайн за посиланням: http://audiomama.com.ua/product/685-korysni-zvychky

________________________
Основна музична композиція у відео: Hyperfun (виконавець: Kevin MacLeod) надається за ліцензією Creative Commons – Посилання на джерело 4.0. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Джерело: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1400038
Виконавець: http://incompetech.com/

#безпекадітей #ОБЖ #КорисніПоради #АудіоМама #школаонлайн #дистанційненавчання #охороназдоровя
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить