Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Легенда про піаніста". Офіційний український трейлер.

Про кіно
Опубліковано: 13 трав. 2021 р.
Підписатися
З 03 червня в кінотеатрах України Легендарне кіно повертається на екрани!
"Легенда про піаніста"
Прокат приурочений до 60-річчя Тіма Рота.

Країна: Італія
Жанр: Мелодрама
Тривалість: 170 хв.
Режисер: Джузеппе Торнаторе
Актори: Тім Рот, Прюітт Тейлор Вінс, Мелані Тьєррі, Білл Нанн, Кларенс Вільямс III

Рейтинг IMDb 8.1 з 10
Дистриб'ютор в Україні: Festivals cinema
Наш сайт: https://festivalscinema.com/

У перший день XX століття на пароплаві «Вірджинія» в коробці з-під лимонів було знайдено немовля. Хлопчик ріс і проводив своє життя на величезному океанському лайнері, що курсував між Америкою і Європою, і він ні разу не сходив на берег.
Загадковим чином навчившись грати на роялі, Денні Будманн Т.Д. Лемон 1900-й став справжнім віртуозом і розважав публіку, граючи в ресторанному оркестрі. З ним пов'язані дивовижні історії, а його життя перетворилося на легенду.

Це фільм-епопея, бо на одному-єдиному кораблі вмістилася ціла епоха, цілий світ. Дивовижний світ музики, дружби, любові, страждання, що проходять перед очима героїв протягом багатьох років. Це історія геніального піаніста, який народився і все життя прожив на кораблі, де він прославився грою на роялі. Оповідання ведеться від імені його друга-трубача, який грав з ним в оркестрі. У перший день 1900 на трансатлантичному пароплаві «вірджинець» в коробці з-під лимонів було знайдено немовля. Хлопчик виріс і провів все своє життя на величезному океанському лайнері, що курсує між Америкою і Європою, ні разу не зійшовши на берег. Загадковим чином навчившись грати на роялі, хлопчик, який отримав ім'я Денні Будмен Т. Д. Лемон Тисяча-дев'ятисот, став справжнім віртуозом і розважав публіку, граючи в ресторанному оркестрі. З ним пов'язані приголомшливі історії, а його життя перетворилося на красиву легенду.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить