Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Трейлер «Королева Марі» українською

Про кіно
Опубліковано: 17 лют. 2021 р.
Підписатися
З 11 березня в кінотеатрах України
"Королева Марія".
Країна: Румунія
Тривалість: 100 хв.
Жанр: драма, історичний фільм.
Режисер: Брігітте Дродтлофф, Алексіс Кехілл.
У головних ролях: Роксана Лупу, Даніель Пліер, Річард Елфін, Патрік Друрі, Керолайн Лонк, Рональд Ченері, Адріан Тітьені, Ангел Даміан, Філіп кару, Еміль Манданак, Роберт Кавена.
Синопсис:
Марія - дитя двох з наймогутніших європейських сімей. Вона могла стати королевою Великобританії, але не дивлячись на те, що майбутній король Георг V пропонує їй шлюб, під тиском своєї матері, Марія виходить заміж за румунського кронпринца Фердинанда. Життя королеви проходить в бурях, скандалах і конфліктах.
У 1916 році Румунія вступила в Першу світову війну на боці Антанти, розраховуючи в разі перемоги приєднати території, населені етнічними румунами. Спочатку Румунія вела успішну кампанію і навіть зайняла Трансільванію, проте незабаром виявилася оточена військами супротивника. Румунська армія зазнала кілька нищівних поразок, а незабаром австро-німецькі війська вторглися на територію країни. Румунія була змушена укласти принизливий мирний договір. Незважаючи на те, що король Фердинанд його не ратифікував, саме через цей договір на Паризькій мирній конференції відмовляються визнавати вимоги Румунії. Надії на те, що міжнародне співтовариство визнає об'єднану Румунію, тануть з кожним днем.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить