Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Фінішна шпаклівка Лабораторія Армікс

Опубліковано: 15 трав. 2021 р.
Сьогодні хочемо вам представити новинку – готову фінішну шпаклівку Армікс SM.
https://armix.ua/product/shpakliuvalna-masa-armiks-sm/

Отже, фінішні шпаклівки бувають різних видів та типів за видом в’яжучого. Вони бувають двох типів: готові у відрах та не готові у мішках. Даний вид вже є готовим до роботи, єдине що вам потрібно це інструменти та перемішати шпаклівку. На рахунок типу в’яжочого, вони поділяються на 3 типи це:
на мінеральному в’яжучому,
на полімерному,
на акриловому.

Даний вид шпаклівки є на мінеральному в’яжучому. Перше чим вони відрізняються, це їхня ціна. Тому що ціна основного модифікатора, який впливає на їхню міцність якраз є лімітуючою умовою. Наступне акрилові та полімерні, вони є більш міцніші і краще підходять, наприклад для перешпаклювання тонких швів, або там де шпаклівка буде піддаватися легким деформаціям на вигини або розтяги. Шпаклівка ж мінеральна служить надійною основою під майбутнє фарбування або ж влаштування декоративного шару.

Детальніше між різницями акрилових, полімерних та мінеральних шпаклівок ми зупинимося у нашому наступному відео, де ми продемонструємо їхні фізичні можливості, такі як адгезія, нанесення, час використання, еластичність, вплив вологи тощо.

Сьогодні ж, ми зупинимося на готовій мінеральні шпаклівці – Армікс SM. На нюансах, на яких основах можна працювати , коли та яким інструментом, час шпаклювання, наші рекомендації та поради.

Перше що нам необхідно, це мати чистий та рівний інструмент. Для того, щоб нерівності інструменту не викликали дефектів під час влаштування фінішного шару а включення з попередньої вашої роботи, залишки попереднього матеріалу не викликали пересихання фінішної шпаклівки та не залишали своїх включень у цьому ж шарі.

Наступне, нам потрібно мішалка або міксер зі спеціальною насадкою, для того щоб ретельно протягом 2-3 хвилин перемішати шпаклю у відрі. Щоб випустити бульбашки які можливо утворяться у масі під час транспортування або тривалого зберігання.

І третє, що нам потрібно, щоб під рукою була губка та чиста вода, щоб вчасно під час технологічних перерв, в кінці завершення роботи – ретельно відмити інструмент.

Пункт 1. Це основа, та її підготовка під її майбутнє шпаклювання. Основа повинна бути обов’язково міцною, надійною. Може бути як гіпсова, так і цементна, цементно-вапняна штукатурка, гіпсокартон. Але наголошуємо на швах гіпсокартону, зовсім інший тип! Крім того, що основа повинна бути обов’язково чистою вона повинна бути проґрунтованою. Вирівняне водопоглинання основи буде лімітувати вас у тому, як добре буде працювати шпаклівка «під рукою», наскільки комфортною буде сама робота.

Будемо раді, якщо ви його переглянете. Від нас рекомендація, не використовувати під фінішне шпаклювання грунти, які носять в собі – барвник. Є висока вірогідність, що цей барвник через тонкий шар шпаклівки, а можливо навіть і через фарбу проявиться вам у вигляді плями та майбутнього дефекту, який ви навряд зможете усунути.

Фінішні шпаклювання даним типом шпаклівки допустиме на таких основах як: гіпсові, цементні, цементно-вапняні, вапняно-цементні штукатурки. Наголошую на швах! Цей вид шпаклівки не підходить для вирівнювання швів.

Отже, безпосередньо робота, що нами було продемонстровано? Зараз ми засікаємо час – 15 хвилин, протягом якого шпаклівка побіліє, і ось в якому вона кінцевому вигляді.

Що було продемонстровано, шпаклівка добре лягає одна на одну під час вирівнювання, не виникає закашлачування, та гарно і легко влаштовує фінішний шар. Ще один нюанс, основа на якій зараз проводиться робота це стартовий гіпс, негрунтований. Якраз спеціально для демонстрації того, що накладаючи мокрий шар на сухий негрунтований, шпаклівка не викликає пересихань та комкування.

Ще одна демонстрація властивостей нашої шпаклівки, вона після висихання на 2 добу є повністю білою, без змін кольору в жовтуватий чи коричневий, повністю біла. На 2 добу вона вже не залишається на руці. І зараз ми покажемо, як легко вона перетирається. Як добре видно зараз після перешліфування, навіть після шліфування і на основі яка навіть не шліфована не видно жодного переходу внутрішніх швів, які можливо були допущені під час влаштування фінішного шару. Тобто немає дефектів, які в майбутньому вам доведеться усувати, у самій структурі.

Ще один практичний експеримент, ми бачимо що шар шпаклівки вже почав змінювати свій колір та стає білим, вже починає підсихати і буває що є потреба у тому, що майстру необхідно щось виправити, він бачить дефект, який він хоче виправити. Демонструємо, як поводить себе шпаклівка по сухому шару. Як видно вона не закашлачується, не виникає комків, нижній шар не підмокає і піддається редагуванню.

Слід наголосити що даний вид шпаклівки є фінішним, тому товщина шару при першому проході повинна становити не більше 1 мм. Наступний шар у випадку потреби для нарощення його товщини, ви можете виконувати через 12 годин і тоді у вас не буде виникати жодних тріщин на стіні або на стелі.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить