Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Мовне питання, донецькі і кримчани, російська пропаганда й окупація // 10 запитань Олегу Сенцову

Цікаве
Опубліковано: 7 трав. 2021 р.
Підписатися
Уже 7 років Крим окупований Російською Федерацією. Чому так сталося та яких помилок припустилася центральна влада України на півострові до 2014-го? Як ставилися кримчани до режиму Януковича та Революції Гідності? Чи могла Україна успішно протидіяти російській агресії та як змінилося життя на півострові за час окупації? Розповідає кінорежисер, сценарист, письменник і політичний бранець Кремля в 2014–2019 роках Олег Сенцов.

Голос запитань - @Нудний Пенс

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Приєднати Крим: досвід Гетьмана Скоропадського 👉 https://youtu.be/Yrqpmpnae68

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить