Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Hutsul Planet - Mirrors of Life / Дзеркало життя (Official Video)

Музика
Опубліковано: 6 трав. 2021 р.
Підписатися
Hutsul Planet – The Music Of The Mountains / Музика Гір: https://airmus.io/muzika_gir
Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів!

Mirrors of Life / Дзеркало життя – третя, заключна, серія оригінальних анімаційних історій про гуцулів та Гуцульщину від нового проекту з Коломиї Hutsul Planet. Перші два мультики – «Аркан» та «Ой зацвіли фіалочки», прем’єри яких відбулися у квітні, сумарно зібрали на YouTube уже майже півмільйона переглядів!

У третій серії анімаційної історії гуцул із «Аркана» та гуцулка із «Ой зацвіли фіалочки» одружуються! Аніматори із Hutsul Art Production відтворили в «Дзеркалі життя» увесь колорит справжнього, традиційного гуцульського весілля – з прикрашанням весільного деревця, зняттям вельона з нареченої, запальними танцями дружбів та дружок, грою троїстих музик… Головна ж ідея фінальної серії анімаційної історії гуцулів – продовження роду, а відтак – збереження традицій рідного краю – від покоління та покоління.
Особливої атмосфери відео додає гурт трембітарів і, звісно ж, саме звучання трембіт, яке для уже легендарного альбому Hutsul Planet «Музика Гір» відтворив знаменитий на увесь світ гуцульський музикант та майстер народних інструментів Михайло Тафійчук.
- На жаль, усе частіше бачимо, як гуцульська культура не просто занепадає, а знецінюється, перетворюється у банальні речі, як, наприклад, фото на згадку на тлі гір із «гуцулом» з трембітою в руках – і дарма, що він грати на ній не вміє… - каже автор ідеї та засновник проекту Hutsul Planet Михайло Балух. – Головне завдання Hutsul Planet – зберегти ті унікальні традиції та звичаї, які жили сотні і сотні років, які передавалися з діда-прадіда – й дійшли до наших днів. Це масштабна культурологічна місія нашого проекту. І мова тут про збереження гуцульської культури у всіх можливих її проявах: музиці, мистецтві, ремеслах, одязі, кухні…
*
Засновник та автор ідеї Hutsul Planet – Михайло Балух
Анімація – Hutsul Art Production
Консалтинг – Юрій Нікітін
Лейбл – Air Music: https://music.air.io
Менеджмент і промо – Галина Гузьо і Михайло Балух
*
Приєднуйтесь до Hutsul Planet: https://www.youtube.com/c/Hutsulplanet?sub_confirmation=1

Hutsul Planet - The Music Of The Mountains / Музика Гір: https://www.youtube.com/watch?v=lMeMisAsPMM&;list=PLk9UCD8dSdcxZUX8dnDJOWj1yzklL647E&t=0s

Hutsul Planet у соцмережах:
https://www.facebook.com/hutsulplanet
https://www.instagram.com/hutsul_planet

Booking and management:
hutsul.planet.2021@gmail.com

#HutsulPlanet #ГуцульськаПланета #МузикаГір
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить