Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

V-й Кам'янець-Подільський міжнародний кінофестиваль "Бруківка" - офіційний анонс (2021)

Про кіно
Опубліковано: 30 черв. 2021 р.
Підписатися
Міжнародний кінофестиваль “Бруківка” – незалежний фестиваль, який щороку організовується режисером Андрієм Зайцем в українському місті Кам’янець-Подільський з 2017 року. Під час фестивалю проходять покази фільмів конкурсної програми, зустрічі з відомими режисерами, різноманітні воркшопи, виступи музичних гуртів та вечірки.

Цього року кінофестиваль святкує своє п'ятиріччя і відбудеться з 18 по 20 листопада в Кам'янець-Подільському міському палаці культури та різних концептуальних закладах-партнерах.

Подача фільмів на кінофестиваль триватиме до 1 серпня на сторінці фестивалю на сайті FilmFreeway: https://filmfreeway.com/BRUKIVKAFest у таких номінаціях:

• Документальні фільми
• Професійні й аматорські ігрові короткометражні фільми
• Анімаційні короткометражні фільми

Особлива увага буде приділена новій номінації «Фентезійні ігрові короткометражні фільми».

Усі подані роботи учасників не повинні порушувати чинне законодавство України та порушувати авторські права. До вашої роботи потрібно прикріпити файл субтитрів SRT англійською мовою (якщо робота українською) та додатково українською, якщо роботу знято іншою іноземною мовою.

Шорт-лист фіналістів у кожній із номінацій буде визначено до 1 жовтня 2021 року. Під час фестивалю роботи оцінюватиме професійне журі, яке буде сформовано із відомих українських режисерів, членів Спілки кінокритиків України, представників Української кіноакадемії та членів Міжнародної федерації кінопреси ФІПРЕССІ. Кінофестиваль залишає за собою право використовувати маленькі фрагменти робіт фіналістів в рекламних цілях.

Генеральний партнер фестивалю в 2021 році: Інтернет-провайдер "Ланет".
Медіапартнер в Подільському просторі: 𝗞𝗮𝗺𝗶𝗮𝗻𝗲𝘁𝘀 𝗦-𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔.
Інформаційний партнер у сфері кіно: Незалежний проект про сучасне українське кіно "НОВЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО".

Фестиваль відбуватиметься за підтримки Хмельницької кінокомісії, Кам'янець-Подільської міської ради, Державного агенства України з питань кіно та громадської організації "Творче об'єднання письменників та художників "Кам'яний острів"".

Наші сторінки соціальних мереж:
https://www.facebook.com/brukivkafest
https://www.instagram.com/brukivkafest
https://twitter.com/brukivkafest
https://www.youtube.com/channel/UC0SO4l8KWoKsX6l5Xfp4qRA
https://www.youtube.com/channel/UCRPt2mZfYirle11WaNTtjog

Режисер, продюсер, монтажер та оператор: Андрій Заєць
Оператор дрону: Іван Трач
Головний герой: Георгій Торяник
Голос головного героя: Павло Нечитайло
Воїн залоги 17 століття: Дмитро Бабюк

energ1x Production & EZFilms Production
2021

#Brukivkafest #CyberBRUKVIVKA #Kamianets #FilmFestival #CINEMA #energ1xProduction #КамянецьПодільський #Кінофестиваль #KhmelnytskyiFilmCommission #KamianetsPodilskyi #Бруківка #Cosplay #Косплей #TheArtofCinema #МистецтвоКіно
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить