Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Робочий візит делегації кіноіндустрії України до Хмельниччини (17-18.06.2021)

Про кіно
Опубліковано: 27 черв. 2021 р.
Підписатися
Популяризувати Хмельниччину через кіно – таку амбітну мету ставить перед собою Хмельницька обласна кінокомісія, яка нещодавно була створена з ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Гамалія. Один із перших проєктів, який цьому сприятиме – новий кінофестиваль, який має відбутися в Хмельницькому уже цієї осені. Про ці плани та задуми розповіли сьогодні журналістам на пресконференції, яка відбулася в одному зі справжніх туристичних магнітів області – Державному історико-культурному заповіднику “Самчики”.

Під час поїздки представники кіногалузі відвідали Кам’янець-Подільський, Бакоту, Меджибіж, Маліївці, Самчики – унікальні природні та історичні локації для знімання фільмів, які можуть зацікавити українських та іноземних кіновиробників.

Популяризувати Хмельниччину через кіно – таку амбітну мету ставить перед собою Хмельницька обласна кінокомісія.

Спікерами на заході стали представники делегації сфери кінематографу, яка вчора завітала на Хмельниччину на запрошення голови ОДА. До них долучилися також Сергій Гамалій, голова обласної кінокомісії Костянтин Дєтковський та режисер, громадський діяч, експерт Українського культурного фонду, засновник Кам’янець-Подільського кінофестивалю “Бруківка”, член кінокомісії Андрій Заєць.

До складу делегації увійшли Голова Держкіно Марина Кудерчук, Голова Ради з державної підтримки кінематографії, кіно- та телевізійний продюсер Артем Колюбаєв, українська телеведуча, акторка, режисерка Дар’я Трегубова, продюсер та кінознавець Поліна Толмачова, генеральний директор Film.UA, виконавчий директор Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук, співзасновниця та директорка проекту Dzyga MDB Анна Мачух, український актор театру та кіно Олексій Тритенко, продюсер Олександр Недбаєв, український кіно-, теле- і театральний продюсер Сергій Лавренюк, керівниця першої української кіношколи UkrainianFilmSchool Альона Тимошенко.

Сприяли у проведенні туру Олександр Анурєв, голова Староушицької ТГ Анатолій Тимчук, голова Новодунаєвецької селищної громади Антон Камінський, Старкостянтинівський міський голова Микола Мельничук, директор Державного Історико-культурного Заповідника Самчики Богдан Пажимський, директор Державного історико-культурного заповідника "Меджибіж" Олег Погорілець та громадська діячка і екскурсовод Анастасія Донець.

Режисер: Андрій Заєць
Оператор: Іван Трач
EZFilms Production

Офіційний сайт: https://khmfilm.com.ua

Контакт з оргкомітетом Хмельницької кінокомісії: khmelnytskyifilm@gmail.com

Наші сторінки в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/KhmelnytskyiFilm
https://www.facebook.com/KhmFilmFest
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить