Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Третій Райх проти СРСР: як Сталін проспав початок війни // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 14 черв. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 5 МІФІВ радянської та російської пропаганди про 22 червня 1941 року 👉 https://youtu.be/VEo_G0N45cw
🔸 Співпраця з німецькими окупантами: руйнуємо російський міф 👉 https://youtu.be/GBlODhfmbGk

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

80 років тому Друга світова війна вступила в новий етап. Гітлерівський Третій Райх напав на сталінський СРСР. Розпочалася німецько-радянська війна. У цьому відео – огляд головних подій першого дня операції “Барбаросса”, 22 червня 1941 року. Очима учасників, свідків і сучасників – від політиків та воєначальників до звичайних громадян.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить