Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Hutsul Planet - Крила Любові (Official Audio)

Музика
Опубліковано: 18 черв. 2021 р.
Підписатися
Hutsul Planet у новому альбомі міксує народну музику із сучасним саундом.
Проект із Коломиї Hutsul Planet, який позиціонує себе гуцульським проектом номер один у світі, презентує новий альбом під назвою «Весняні Думи»: https://airmus.io/vesnyanidymi

КРИЛА ЛЮБОВІ - сл. народні, муз. Михайло Балух; аранжування: Михайло Балух.

На початку квітня Hutsul Planet випустив свій дебютний альбом The Music Of The Mountains / Музика Гір: https://airmus.io/muzika_gir, опісля чого презентував в мережі три унікальні анімаційні історії про гуцулів та Гуцульщину. Не минуло й двох місяців від першого релізу, як Гуцули представили свій другий альбом «Весняні Думи». Що по суті руйнує усталені норми шоу-бізнесу і випробовує абсолютно новий підхід до стратегії запуску музичних релізів.
- Гуцули – люди особливі. Творчі, вільні, не зв’язані жодними стереотипами чи рамками, - каже засновник проекту Hutsul Planet Михайло Балух. – Більше того, відкрию вам секрет: на 2021-ий у нас заплановано вихід ще й третього альбому. Ми ловимо той стрімкий творчий потік, в якому опинилися, - і щасливі презентувати Україні та світові нову гуцульську музику, в основі якої - наші традиційні мелодії і найкращі взірці українського фольку.
В альбом «Весняні Думи» увійшло дев’ять треків. Поряд зі знаними українськими народними піснями «Косарі», «Вербова Дощечка», «Іванку» в оригінальних аранжуваннях – це і авторські композиції Михайла Балуха: «Довгожданий Дощ», «Мальована Пісня», «Весняні Думи». А також – музично нові версії народної пісенної спадщини: «Крила Любові», «Веснянка», «Сум Вівчара». Новинка від HP - ще один потужний музичний реліз від Гуцулів, покликаний зберегти та примножити традиційну пісенну творчість унікальної етнічної групи українців – гуцулів - й надати їй нового звучання, а відтак - другого дихання.
В основу обкладинки альбому «Весняні Думи» лягла картина знаменитого в Україні та світі гуцульського художника Мирослава Ясінського із циклу «Зґарди».
Відео про її створення: https://www.youtube.com/watch?v=L7eSnmsggYE

Приєднуйтесь до Hutsul Planet: https://www.youtube.com/c/Hutsulplanet?sub_confirmation=1

Hutsul Planet у соц.мережах:
https://www.facebook.com/hutsulplanet
https://www.instagram.com/hutsul_planet

Booking and management:
hutsul.planet.2021@gmail.com

#HutsulPlanet #ГуцульськаПланета #ВесняніДуми #МузикаГір #ТакЗвучатьКарпати #СлухайУкраїнське
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить