Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Hutsul Planet - Весняні Думи (Official Video)

Музика
Опубліковано: 6 серп. 2021 р.
Підписатися
Свій дебютний кліп Hutsul Planet зняли на висоті понад 1800 метрів. Режисером відео виступив відомий український кінорежисер та кліпмейкер Тарас Химич.
Проект із Коломиї Hutsul Planet, який позиціонує себе гуцульським проектом номер один у світі і який мас-медіа називають «Відкриттям 2021 року», презентує свій перший кліп – на пісню «Весняні Думи». Ця композиція дала назву другому альбому Гуцулів, реліз якого відбувся на початку червня: https://airmus.io/vesnyanidymi
Відео «Весняні Думи» - надзвичайно мальовниче, це наче візитна картка українським Карпатам – їхній красі, самобутності, неповторності. Знімали кліп в екстремальних умовах у Верховинському районі Івано-Франківської області, зокрема, на горі Шпиці (висота гори — 1863 метри), одній із вершин гірського масиву Чорногора. Зйомки тривали добу. Разом із музикантами із Hutsul Planet героями відео стали юні альпіністи із громадської організації «Спортивно-гірський клуб «Білий камінь».
Режисером та оператором кліпу «Весняні Думи» виступив відомий український кінорежисер та кліпмейкер Тарас Химич, знаний завдяки художнім фільмам «Жива» та «Король Данило».
- Відео «Весняні Думи» унікальне тим, що зняте у тій частині Карпат, куди дійде далеко не кожен турист, - розповідає засновник та керівник проекту Hutsul Planet Михайло Балух. – На Шпиці та в її околицях – практично первозданна природа. Тут та краса, яку ще не знищила людина. Це ті гори, у яких дихаєш на повні груди! Тут те джерело натхнення, яке ще черпати-не перечерпати! Як співається у «Весняних Думах», «Просто весна в наших Карпатах, / Просто натхнення малювати, / Зорі рідного небосхилу, / Виходи на полонину».
Весна-2021 була доволі пізньою. Тож і зйомки дебютного кліпу Гуцулів «Весняні Думи» доводилося переносити кілька разів – бо на вершині у травні та червні все ще лежав сніг… Зрештою, у відео, знятому всередині літа, таки потрапили кадри і засніжених Карпат!
- Головна ідея кліпу – показати красу наших гір, - каже режисер Тарас Химич. – Це відео, яке дає людям надію. Особливо зараз, у посткарантинний період. Той, хто буде дивитися це відео і слухати цю пісню, максимально відсторониться від суєти – і захоче в гори. Бо побачить неймовірні краєвиди. Це ті Карпати, які кличуть! І це та справжня Україна, яку мало хто знає!
*
«Весняні Думи» творили:
Слова та музика - Михайло Балух
Аранжування - Hutsul Planet
Піано, бек-вокал - Оксана Красівська
Цимбали - Дмитро Матковський
Гітара, вокал - Михайло Балух
Бас-гітара - Ігор Чоборяк
Гітара - Ярослав Шийко
Ударні - Павло Петренко
Звукорежисер - Ярослав Івасюк
Записано на студії Hutsul Planet Records (м. Коломия, Україна)
Режисер, оператор – Тарас Химич
Художник-стиліст – Олена Химич
Key Grip – Володимир Климчук
У співпраці з Hutsul Art Production
*
Приєднуйтесь до Hutsul Planet: https://www.youtube.com/c/Hutsulplanet?sub_confirmation=1

Hutsul Planet у соц.мережах:
https://www.facebook.com/hutsulplanet
https://www.instagram.com/hutsul_planet

Booking and management:
hutsul.planet.2021@gmail.com

#HutsulPlanet #ГуцульськаПланета #ВесняніДуми #МузикаГір #ТакЗвучатьКарпати #СлухайУкраїнське
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить