Що таке Єдиний державний реєстр і чому Ваші персональні дані доступні кожному 😀
Мова, звісно, піде саме про #ЄДР - Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців єдр та громадських формувань...
Ще відео на цю тему:
👉 Нова об'єднана звітність 2021 → https://youtu.be/qxc6I9zgeo0
👉 Як ФОП змінити КВЕД, Прописку, Прізвище → https://youtu.be/7VfFbiI23pk
👉 ЕЦП від Приватбанк / Монобанк / Податкової... → https://youtu.be/3kCbAP9-gAU
Посилання на пошук у реєстрі → https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search
🔔 Підписатись на канал — https://www.youtube.com/Zrobleno?sub_confirmation=1
👍 Ставте лайк під відео
0:00 — Вступ
0:32 — Що таке ЄДР
1:16 — Яка інформація є в реєстрі ЄДР
1:39 — Як перевірити компанію в ЄДР
3:02 — Висновки
❗️ Консультація Бухгалтера Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
🧑🏻💻 Дивіться сайт — https://zrobleno.com/
Отже реєстр ЄДР - Це один із ключових реєстрів у державі, що містить дані про всі українські компанії - #ТОВ та про усіх підприємців #ФОП. База величезна. Обсяг інформації в ЄДР перевищує 30 Тб, а це, на хвилиночку, більше ніж вся Бібліотека Конгресу США, яка претендує на звання найбільшої бібліотеки в світі та містить близько 20 Тб інформації.
Станом на 1 липня 20 року (тобто рік назад). державний реєстр підприємницької діяльності містив понад 7 млн суб’єктів, зокрема діючих півтора мільйони юридичних осіб та близько 2 млн. фізичних осіб-підприємців. У 20 році середня кількість реєстрацій складала 201 юридичну особу та 1040 ФОП на день.
В реєстрі (відомості ЄДР) є вся інформація і про Ваш ФОП. А саме - прізвище, ім’я та по батькові, Ваша адреса прописки, кведи, тобто види діяльності, за якими Ви працюєте, дата відкриття або закриття, Ваш телефон і адреса електронної пошти.
Якщо у Вас ТОВ, то ще відкривається інформація про засновників компанії, їх прописки, про директора та розмір статутного капіталу.
В чому плюси ЄДР - він відкритий для всіх. Декілька хвилин і Ви можете знати все про Вашого контрагента, або ж про себе, якщо Ви, наприклад, додаєте квед і не знаєте, чи пройшли зміни, чи ще ні. З ЄДР легко створювати договори: взяли у клієнта код компанії або ідентифікаційний код ФОПа, вбили у пошук, зкопіювали інформацію в договір, направили на підписання ключем ЄЦП і все. Процедура може зайняти п’ят хвилин, коли раніше більше часу займало тільки сканування “виписки” та надсилання контрагенту, щоб той вручну переписав дані в договір.
В чому мінуси ЄДР? Він відкритий для всіх)) Так, Ви можете приховувати якісь свої особисті дані, але як тільки зареєструєте ФОП чи ТОВ, Ваші дані виносяться на огляд для всіх. Можливо, Ви дивувалися, що як тільки зареєстрували ФОП чи нову компанію, Вам відразу починають сипатися смс-ки та дзвінки від банків, бухгалтерів та інших супутніх послуг? Так, це саме з цього реєстру беруться Ваші контакти. Мало того, технології не стоять на місці і будь-хто може налаштувати собі сповіщення через API, щоб щоранку, наприклад, отримувати контакти усіх свіженьких підприємців і автоматично надсилати смс - але про це, напевне, ми поговоримо у відео про СРМ-системи.
Висновки: Чи варто боятися державного реєстру та відкритих даних? Не варто. В наш час Ви залишаєте свої дані у безлічі місць, звідки їх можуть поцупити шахраї так само, як і з ЄДР, а звичайним людям вони просто не потрібні. А користь є - спробуйте покористуватися ним у бізнесі, Вам сподобається.
#Zrobleno
#Аутсорсинг бухгалтерии
#Бухгалтер zrobleno
запит єдр
розгорнути опис
згорнути опис