Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ОСТРІВ КРИТ 🇬🇷 Ханья, пором з Афін і ціни влітку 2021

Подорожі
Опубліковано: 18 лип. 2021 р.
Підписатися
Який грецький острів вибрати для відпочинку в 2021 році? Я вибрала Крит і пором з Афін до острова, хоча можна і літаком дістатися. Вибираючи між містами Ханья та Іракліон (Геракліон), Ханья виявилася дешевшою і зручною, і звідти достатньо міжнародних рейсів, щоб потім не повертатися до міста Афіни.
Ханья має морський музей, венеційський маяк, стару гавань, мечеть яничарів і прекрасні місця для прогулянок, великий вибір ресторанів і пляжів.

У відео легко підрахувати бюджет відпочинку на Криті, я озвучую ціни на житло, пором і їжу в Ханьї. Зараз з України є декілька прямих рейсів до Ханьї, а якщо плануєте побачити більше пам’яток Стародавньої Греції подивіться моє відео про Афінський Акрополь https://www.youtube.com/watch?v=dqzTEM6T80o

Я планую наступне відео зробити про моє враження від Греції, як про столицю Афіни (Атени) так і острівний відпочинок. Насправді, я досі дивуюся, чому раніше не думала,
ще Греція достойна моєї уваги настільки, щоб нарешті купити квиток і полетіти туди. Тепер я б з радістю побачила і інші грецькі острови, списку яких вистачить на десятки відпусток.

Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патроном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримаю невелику комісію:

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить