Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Фестиваль «NEOсвітній Арсенал»

Цікаве
Опубліковано: 3 жовт. 2021 р.
Підписатися
NEOсвітній Арсенал — фестиваль для юних мисткинь та митців, дослідниць та дослідників, який проходить у Мистецькому арсеналі з 30 вересня до 3 жовтня.

Понад півсотні учасників зі всієї України, серед яких місцеві та національні музеї, театри, організації-популяризатори науки та розвитку креативності, видавництва, виробники настільних ігор, об’єднала тема «Різні разом» — про різноманіття та співіснування різностей, про інклюзію в найширшому розумінні цього слова.

Всю програму і розклад можна знайти за посиланням: https://cutt.ly/WEHpbjU

Фестиваль «NEOсвітній Арсенал» організовується Мистецьким арсеналом і покликаний розвивати практики неформальної освіти та едютейменту (навчання через гру) в музеях та інших культурних інституціях.

Цьогоріч проєкт підтримано Українським культурним фондом — державною установою, створеною у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.
_________________________________
Підпишіться на наш канал, щоб не пропустити найважливіших культурно-мистецьких подій України: ➡️ https://goo.gl/k7H89q
_________________________________
Сайт Мистецького арсеналу: https://artarsenal.in.ua/uk/

Мистецький арсенал у соцмережах:
Фейсбук: https://fb.com/Mystetskyi.Arsenal
Інстаграм: https://instagram.com/mystetskyiarsenal
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить