Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Бондіана: як історія змінювала ворогів агента 007 // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 28 верес. 2021 р.
Підписатися
Наш кіноексперт - Віталій Гордієнко @Загін Кіноманів
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Афганістан: привабливе жахіття Талібану 👉 https://youtu.be/URTmnKieCQQ
🔸 Українські Джеймси Бонди: секретні служби в боротьбі за незалежність 👉 https://youtu.be/RT2ZwCWAaok
🔸 "Віднесені вітром" - найкасовіше кіно про кохання та сепаратистів 👉 https://youtu.be/sRz8FGB21hs

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

30 вересня 2021 року в кінотеатрах України виходить 25-та частина бондіани “007: Не час помирати”. Хоча агента британської секретної служби MI6 Джеймса Бонда ніколи не існувало, кожну книгу та фільм про нього робили максимально актуальними. Саме тому вони назавжди залишилися цінними пам’ятками своєї епохи. “Історія Без Міфів” розгляне, як змінювався світ із часу появи бондіани та які нові загрози виникали у ньому. А про всіх акторів, які виконували роль Джеймса Бонда і про цікаві історії, пов’язані з ними, розповість Віталій Гордієнко – автор і ведучий каналу Загін Кіноманів.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить