Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Схід Ekomap": Тліючі терикони — небезпека для Донбасу

Цікаве
Опубліковано: 27 верес. 2021 р.
Підписатися
Екологічний атлас Донбасу - https://cxid-ekomap.com

Одна з причин, чому жити поблизу шахт є небезпечним — це тління териконів. Коли вони горять, то відбуваються викиди парникового газу, які шкодять здоров’ю людей та впливають на зміни клімату.

Тліючі #терикони є постійним джерелом викидів парникових газів та небезпечних елементів. Сірчана кіслота, сірководень, аміак, оксид вуглецю. Це далеко не повний перелік того, чим гарячі відвали породи насичують атмосферу навколо себе.

Цей ролик про терикони, а найголовніше – про пошук виходу з проблеми.

Усі точки еко-проблем на мапу нам допомагали наносити науковці та активісти, проте перелік проблем ще неповний. Місцеві жителі точно знають більше – і про сміттєзвалища біля дому, і про незаконну вирубку сусіднього лісу. Тож ми закликаємо вас наповнювати #мапу разом. Для цього треба перейти на сайт, натиснути на плюсик у лівому боці екрану та заповнити короткий опис проблеми і поставити пін на відповідну точку на мапі.

Розуміння горизонту проблем – перший крок до їх вирішення. А ми, як переселенці з Луганщини, дуже хочемо, аби наша степова батьківщина дихала вільно, залишалася цільною та здоровою.

Тож переходьте на сайт, дізнавайтесь про проблеми у вашому місті та селі, шляхи їх вирішення та людей, які вже почали щось робити. Можливо, ви захочете їм допомогти або нанести на мапу проблему, про яку знаєте ви.

Цей дуже важливий для нас проєкт не відбувся би без підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program. Висловлюємо велику подяку Посольству Чеської Республіки в Українi.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить