Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як сталінські генерали потрапили в Київський котел. Розгром Червоної Армії 1941 // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 21 верес. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Іван Кожедуб - український ас №1 👉 https://youtu.be/Pu6q-6IL8Jg

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Київський “котел” вересня 1941 року – оточення й розгром Південно-Західного фронту. Одна з найбільших військових катастроф у світовій історії, внаслідок якої загальні втрати Червоної Армії перевищили 700 тисяч осіб. Загинув і майже весь штаб фронту включно з командувачем Михайлом Кирпоносом. Німці блискуче продемонстрували мистецтво ведення маневреної війни, надавши головну роль в операції танковим групам Кляйста і Гудеріана. Впертість і недалекоглядність Сталіна й Шапошникова коштували життя сотням тисяч бійців. Але як не дивно, вражаюча перемога під Києвом стала однією з причин краху німецького наступу на Москву та провалу гітлерівського “бліцкригу”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить