Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вода, чисті речі та інформація: Як "Восток SOS" допомагає на лісових пожежах | #ШоТам

Цікаве
Опубліковано: 21 верес. 2021 р.
Підписатися
З початком бойових дій на Донбасі вигоріли сотні гектарів лісу. Численні міни та снаряди спричиняють величезну вогняну катастрофу, особливо коли навколо степ, висушений спекою. Через військовий конфлікт на сході України втрачена величезна кількість лісових насаджень. За даними ForestWatch, лише за 2014 рік в регіоні конфлікту було повністю знищено 479 гектарів лісу. Масштабні пожежі 2020 року стали справжньою екологічною катастрофою і завдали непоправної шкоди лісам Новоайдарського району Луганщини. Десятки гектарів лісу та кілька селищ повністю знищив вогонь.

Ми поспілкувались з активістами й дізналися про те, як відновити втрачені ліси, а також що робити, аби вогняна катастрофа не повторилась.

Браян Мілаковський. Керівник направлення стійкого економічного розвитку проєкту USAID. Вже п’ять років проживає в Сєвєродонецьку, займається вивченням проблеми лісових пожеж.

Цей дуже важливий для нас проєкт не відбувся би без підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program. Висловлюємо велику подяку!.

Підпишіться на наш канал, щоб не пропустити нове відео:

➡️ https://goo.gl/u4zdZv
_________________________________Поширюй це відео!
_________________________________

Підписуйтесь на #ШОТАМ у соцмережах:

Website: https://shotam.info
Фейсбук: https://facebook.com/shotam.info
Твітер: https://twitter.com/sho_Tam_
Інстаграм: https://instagram.com/sho_tam_
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить