Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Бабин Яр: руйнуємо антиукраїнські й антисемітські міфи // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 24 верес. 2021 р.
Підписатися
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

29–30 вересня 1941 року Бабин Яр на околиці Києва став місцем однієї з найстрашніших трагедій в історії України та всього світу. Нацисти розстріляли 33771 людину, переважну більшість з яких становили євреї. Протягом двох років окупації Бабин Яр став масовою могилою також для діячів українського визвольного руху, радянських підпільників і військовополонених, заручників, рома, душевнохворих. Хто безпосередньо відповідальний за ці злочини, як виглядав механізм масового знищення людей, чи причетні “бандерівці” до цих подій, чи мають підстави спроби заперечити трагедію Бабиного Яру, як Російська Федерація, Ізраїль та Німеччина використовують чинник Бабиного Яру в антиукраїнській пропаганді? Про все це (і набагато більше) розповідає доктор політичних наук Владислав Гриневич – провідний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України, директор Інституту дослідження території та ландшафту пам’яті Бабиного Яру Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”.


“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить