Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Один день в Карпатах. Забираємо корови додому + КОНКУРС

Цікаве
Опубліковано: 11 верес. 2021 р.
Підписатися
Ніж Morakniv Kansbol: https://bit.ly/2VWyme7

Конкурс
Щоб отримати ніж Моракнів Кансбол вам потрібно:
підписатися на канал
поставити лайк цьому відео
написати коментар
Також у вас має бути відкритий аккаунт, щоб ми могли перевірити виконання умов розіграшу. Дата розіграшу 2 жовтня. Всім удачі!


Закінчилось літо. На полонинах пожовтіли трави, і настав час забирати худобу додому, яка випасалась на полонині. Дорога далека, тому вирушаємо ще до світанку. Декілька кілометрів їдемо автомобілем, а потім по бездоріжжю піднімаємось пішком. Полонина Головчєска, де випасались корови, розташована у підніжжі гори Петрос.
Пе́трос — гора в Українських Карпатах. Висота — 2020 м. Одна з найвищих вершин гірського масиву Чорногора. Популярний об'єкт пішохідного туризму. Вона зустріла нас туманом і холодним вітром, але красу, яку ми бачимо нічого не може зіпсувати. Деякі полонини простягаються на десятки кілометрів.
На полонині знаходяться хліви та будиночок в якому проживають люди, які ціле літо доглядають за коровами. Робота дуже важка тому, що кожного дня потрібно доїти тварин, вести їх на пасовище і це в будь-яку погоду, а в горах часто випадає багато опадів. По традиції всі господарі, які приходять по худобу сідають за загальний стіл, дякують людям які доглядали за тваринами і частують домашньою яфенівкою. Дуже часто господарі забирать худобу разом з приплодом. Хоча телята досить маленькі, але вони активно біжать за своєю мамою. По дорозі додому ми знайшли декілька грибів.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить