Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Співпраця з німецькими окупантами: руйнуємо російський міф // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 23 груд. 2020 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Сталін і Гітлер: дружба, скріплена кров'ю 👉 https://youtu.be/_EM8AqNQK3Q
🔸 5 МІФІВ радянської та російської пропаганди про 22 червня 1941 року 👉 https://youtu.be/VEo_G0N45cw
🔸 Чи виграла б Росія війну з гітлерівською Німеччиною? 👉 https://youtu.be/BO-hM-11ZT0

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Колабораціонізм – найчутливіша і найнезручніша тема в історії Другої світової війни. Російська пропаганда заявляє: українці були найбільшими “зрадниками Батьківщини”, радо присягали Гітлеру, стріляли в спини радянським солдатам і партизанам, видавали окупантам підпільників, масово знищували євреїв. Ми зруйнуємо цей міф, порівнявши реальні масштаби української та російської співпраці з ворогом.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить