Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

КНР і УНР: кримські татари і Українська революція // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 18 груд. 2020 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Кримські татари й українці: завжди поряд 👉 https://youtu.be/i2oDvGiTueg
🔸 Володимир ВИННИЧЕНКО: політик-невдаха чи письменник-геній? 👉 https://youtu.be/B8Bwvkfzhrk
🔸 1783: перша російська анексія Криму 👉 https://youtu.be/l6zld9vfz6w
🔸 Петро Болбочан - визволитель Криму 👉 https://youtu.be/_a4Jrtpgzlw
🔸 1944: депортація кримських татар 👉 https://youtu.be/vn639wTGCtg

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

У наші дні абревіатурою КНР позначають Китайську Народну Республіку. Але задовго до її появи, у 1917–1918 роках існувала інша КНР – Кримська. Це була спроба кримських татар відродити свою державність та одна з перших у світі мусульманських демократичних республік. Як розвивалися її відносини з Україною, чому КНР проіснувала так мало і як склалася доля її лідерів – Номана Челебіджіхана і Джафера Сейдамета? Розповідає кандидат історичних наук, письменник і кримчанин Сергій Громенко.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить