Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як легко і швидко зробити сніжинку з паперу [Новорічні вироби]

Опубліковано: 6 груд. 2020 р.
Підписатися
Ви тільки подивіться, яку гарну сніжинку ми з Вами можемо зробити своїми руками з паперу А4. Це чудова новорічна саморобка в школу на урок творчості. У цьому відео Ви дізнаєтеся, як зробити декор своєї ялинки або кімнати до нового року своїми руками. Така чудова новорічна саморобка з паперу А4 створить Вам і Вашим близьким гарний святковий настрій, і Ви зможете зустріти наступаючий Новий рік якось по-особливому. Паперову сніжинку до Нового року робити одне задоволення, легко і просто. Ви зможете зробити таку сніжинку на Новий рік, якщо подивитеся цей майстер клас. Повторюйте робити сніжинку з паперу до Нового року за мною, дивлячись ці прості і зрозумілі інструкції! І Ви зможете прикрасити свою ялинку, будинок, квартиру, клас або кімнату чудовою новорічної виробом у вигляді сніжинки з паперу.

Підписуйтесь на канал, щоб дізнаватись чудові ідеї виробів з паперу та цікаві ідеї саморобок з паперу: https://www.youtube.com/channel/UCpKlZnl88hGmT363eG4mtEg

Опис відео:
0:01 Всім привіт! Ви, напевно, хочете зробити сніжинку з паперу, легко і швидко.
Візьміть аркуш формату А4. І зігніть верхній правий кут до нижньої сторони аркуша.
Візьміть ножиці. Відріжте прямокутник по лінії згину. У Вас має вийти квадрат зі складкою по одній з його діагоналей. Зігніть квадрат трикутником і помістіть його одним великим кутом вгору. Зігніть навпіл. Розгорніть трикутник великим кутом вниз. І зігніть навпіл. Ще раз зігніть заготовку навпіл. Добре притисніть складки. Відріжте по верхній смужці.
Візьміть простий олівець. І почніть малювати візерунок для сніжинки.
Спочатку легенько намітьте контури дуги. Потім наведіть дугу. І смужку знизу. Зверніть увагу, що потрібно малювати саме так, як я показую. Інакше сніжинка не вийде. Намалюйте невелику дугу. Лінію. Такий візерунок у Вас повинен бути до цього моменту. Візьміть ножиці. І вирізайте паперову сніжинку.
Тут дуже важливий момент. Як бачите, ми не вирізаємо просто одну дугу. А робимо два окремих відрізи. Інакше у Вас вийде не сніжинка, а якась кракозябра.
Змогли вирізати таке?
Тепер розгорніть заготовку.
Як бачите, у нас вийшла проста і красива сніжинка.
А Ви змогли зробити таку новорічну саморобку? Напишіть про це в коментарях під відео. Наприклад, я зміг або я змогла зробити таку новорічну сніжинку.

До речі, якщо Ви хочете, щоб я передала Вам привіт і Ваш коментар з'явився в наступному відео, то просто напишіть в коментарях: «Привіт, мене звуть так-то і так-то, передайте мені «Привіт!».

Сфотографуйте свою новорічну сніжинку і поділіться її фото в соціальних мережах, наприклад, у фейсбуці, і поставте тег #ЦікавіСаморобки

Дякую, що Ви дивитеся мої відео уроки! Заходьте частіше на канал! Я думаю, що Ви знайдете тут для себе багато цікавого!

Дивіться інші відео:
ЯК ЗРОБИТИ ВИРОБИ З ПАПЕРУ СВОЇМИ РУКАМИ: Орігамі і інші чудові саморобки https://www.youtube.com/playlist?list=PLgO79irj6ODpS-RjKYVZ7X3Pe2v1ROOay

ЯК ЗРОБИТИ НОВОРІЧНІ САМОРОБКИ З ПАПЕРУ СВОЇМИ РУКАМИ
https://www.youtube.com/playlist?list=PLgO79irj6ODowHXq-zxjMvp1q2IncHCF2

ЯК ЗРОБИТИ ОРІГАМІ З ПАПЕРУ https://www.youtube.com/playlist?list=PLgO79irj6ODoHVsvO2a4ds01BIMjW8Hwu

ОРІГАМІ ТВАРИНИ
https://www.youtube.com/playlist?list=PLgO79irj6ODoIHwL_cK9rq95uk7xlRD1y
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить