Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Jerry Heil — #АРИФМЕТИКА_КОХАННЯ [Lyric Video]

Музика
Опубліковано: 12 лют. 2021 р.
Підписатися
#АРИФМЕТИКА_КОХАННЯ — бонус-сингл з майбутнього міні-альбому «ОСОБИСТЕ» про мої почуття і про стосунки, які доводилося проживати кожному.

♥ СКАЧАТЬ ТРЕК: http://band.link/jomSA

День всіх закоханих — привід замислитись: що воно взагалі таке, це ваше «кохання»?

Скільки людей — стільки і відповідей. Хтось вважає, закохані — дві половинки єдиного цілого. Для когось краш — Пейтон з ТІКТОК. Або Олег Винник з телевізора. Хтось чекає на валентинку, для когось — це нічим не підкріплена зимова традиція. Але чи дійсно «любов» та «кохання» можна виміряти лінійкою, цифрами, параметрами? Відповіді — у пісні #АРИФМЕТИКА_КОХАННЯ.

Колись мені порадили прочитати книгу «Математика любові». Там йдеться про теорію, за якою ніби можна вирахувати кількість побачень та партнерів, які треба «пережити», щоб зустріти нарешті свою людину. Книгу я купила, проте так і не прочитала — хоча тіндер встановила:) Можливо, я заперечую ідею про те, що все так легко вираховується. Проте самі стосунки — ще та арифметика! Єдине ціле утворюється з двох повноцінних одиниць! В любові 1+1=1.

Хтось проведе цей День закоханих удвох: шоу Маска чи серіали, мультики, фільми, netflix and chill, доставка… А хтось буде самотньо гортати тік ток тренди. У третіх — замість серця біткойн і цікавити їх в цей день будуть лише затори у місті та курс валют. Але не можна сказати, що комусь з них пощастило більше. #АРИФМЕТИКА_КОХАННЯ — це привітання для всіх. Та водночас нагадування, що в будь-яких формулах, як математичних, так і метафізичних є одна спільна — формула тяжіння, гравітації. Тягніться один до одного з усіх сил!

🐼ДЕ МЕНЕ ЗНАЙТИ?
INSTAGRAM: http://instagram.com/thejerryheil
Facebook: https://www.facebook.com/iamjerryheil

❤️АВТОРСЬКА МУЗИКА
★ iTunes: http://bit.ly/jerryheil-itunes
★GooglePlay: http://bit.ly/2mSse11
★Spotify: https://open.spotify.com/artist/71DkA...
★SoundCloud: https://soundcloud.com/jerryheilmusic
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить