Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТНМК - Jazzy [Official Live]

Музика
Опубліковано: 6 лют. 2021 р.
Підписатися
Час згадати - що воно таке за шоу, це "Jazzy DeLuxe"? І чого це вам час придивлятися до квитків, попри два переноси концерту?

До речі, квитки тут: 👉🏻 👉🏻 👉🏻 http://bit.ly/Jazzy_Deluxe1

Можете, в принципі, вже включати... А можете спочатку почитати - що це, як і для чого, а потом же подивитися перший трек цієї програми...

Ок, дякуємо за довіру - добре, що ви з нами. Отже, пісню "Jazzy" написав 1997 року наш бас-гітарист Котя, Фагот взявся за аранжування, а Фоззі в режимі фрістайлу написав текст (більше він подібних експериментів не практикує). Для запису було запрошено зірок харківського джазу - піаніста Олексія Саранчина та саксофоніста Дмитра Олександрова. Між іншим, під час запису Фагот вигадав назву "Схід Side" для їхнього бенду.

А через шість років, уже в Києві, дві харківські музичні одиниці вирішили якісно відгуляти 18 вересня. Бо саме цього дня народилися Діля та тодішній драммер "Схід Side" Олександр Муренко! Що роблять в такому випадку музиканти? Готують спеціальну програму й грають її в гарному клубі, куди й запрошують гостей.

18 вересня 2003 року мало хто пам'ятає достеменно, проте лишився запис, з якого чарівник Тимофій Решетько зібрав концертну платівку. З нею пов'язаний один шкандаль, але про нього вже, мабуть, наступного разу. Поки наголосимо на тому, що все розпочиналося з пісні "Jazzy". І у 1997, і у 2003, і у 2019. Навіть 20 лютого почнемо теж з неї. От побачите .
___________________________________________

Підпишись на офіційний канал ТНМК: http://bit.ly/2Pkj0vT

Квитки: http://bit.ly/Jazzy_Deluxe1

Facebook: https://www.facebook.com/TNMKband
Instagram: http://instagram.com/tnmkongo
Website: http://www.tnmk.com
Офіційні кліпи ТНМК: http://bit.ly/TNMK-Video
___________________________________________

#тнмк #tnmk #тнмкнаш
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить