Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Гордий" крейсер "Варяг": як Росія зробила патріотичний фейк з поразки // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 8 лют. 2021 р.
Підписатися
Війна з Японією 1904–1905 років завдала нищівного удару імперським амбіціям Росії. Щоби хоч трохи нівелювати гнітюче враження від принизливої поразки, російська пропаганда шукала бодай якісь історії, що ними можна було пишатися. Так з’явився міф про “гордий “Варяг” – крейсер, який вийшов на бій проти переважних сил японців, буцімто завдав їм тяжких втрат, а потім був знищений своїм екіпажем, який волів не здавати корабель противнику. Однак реальність виявилася іншою, і в цьому відео ми спростуємо черговий російський патріотичний фейк.

Рекомендуємо подивитися:
🔸 ЦУСІМА - символ російської ганьби 👉 https://youtu.be/KNQcQllGKFo

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить