Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Державне замовлення": як Кремль ліквідовує політичних опонентів // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 2 лют. 2021 р.
Підписатися
Провідник ОУН Степан Бандера. Російський монархіст Євген Міллер. Фактичний керівник Червоної Армії Лев Троцький. Що поєднує цих людей? Всі вони стали жертвами радянських спецслужб, які знищували політичних опонентів режиму в усіх куточках планети. Ми розповімо про найрезонансніші "ліквідації" та викрадення, здійснені на замовлення Кремля.

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить